O nas

Zespół

Jesteśmy zespołem freelancerów pasjonatów.
Co to oznacza dla Ciebie? – zaraz wyjaśnimy:
Jesteśmy zespołem freelancerów pasjonatów. Co to oznacza dla Ciebie?
– zaraz wyjaśnimy:

Atrakcyjna cena

  • jako freelancerzy nie mamy przerośniętych kosztów stałych, dzielimy się niektórymi kosztami np: licencji, a zaoszczędzone w ten sposób środki możemy zwrócić Tobie w postaci atrakcyjnej ceny.

Wysoka jakość

  • jesteśmy pasjonatami, uwielbiamy naszą pracę i lubimy być na topie z najnowszymi rozwiązaniami, trendami, A przede wszystkim, swoim nazwiskiem podpisujemy się pod wykonaną pracą, nie powiemy: "yyy, to wina kolegi, koleżanki, szefa, sprzątaczki,.."

Kompleksowość

  • domena, hosting, certyfikat SSL, konfiguracja serwera, założenie skrzynek mailowych,... dobra strona to dziesiątki szczegółów - dla Ciebie zadbamy o wszytko, a na koniec zadbamy, abyś to Ty formalnie był wszystkiego właścicielem. A do tego możesz skorzystać w promocyjnej cenie z naszych pakietów eMarketingu.

Opieka

  • no dobrze, masz już swoją wymarzoną szybką stronę, i co dalej? Jak każde marzenie - tak i strona internetowa wymaga opieki aby ciągle cieszyć dobrymi osiągami i atrakcyjnym wyglądem. W pakiecie z opieką gwarantujemy wysokie wyniki w testach prędkości Google Speed Insights, wysokiej jakości hosting, zniżki na kolejne usługi i udział w gratisach.

Atrakcyjna cena

jako freelancerzy nie mamy przerośniętych kosztów stałych, dzielimy się niektórymi kosztami np: licencji, a zaoszczędzone w ten sposób środki możemy zwrócić Tobie w postaci atrakcyjnej ceny.

Wysoka jakość

jesteśmy pasjonatami, uwielbiamy naszą pracę i lubimy być na topie z najnowszymi rozwiązaniami, trendami, A przede wszystkim, swoim nazwiskiem podpisujemy się pod wykonaną pracą, nie powiemy: "yyy, to wina kolegi, koleżanki, szefa, sprzątaczki,.."

Kompleksowość

domena, hosting, certyfikat SSL, konfiguracja serwera, założenie skrzynek mailowych,... dobra strona to dziesiątki szczegółów - dla Ciebie zadbamy o wszytko, a na koniec zadbamy, abyś to Ty formalnie był wszystkiego właścicielem. A do tego możesz skorzystać w promocyjnej cenie z naszych pakietów eMarketingu.

Opieka

no dobrze, masz już swoją wymarzoną szybką stronę, i co dalej? Jak każde marzenie - tak i strona internetowa wymaga opieki aby ciągle cieszyć dobrymi osiągami i atrakcyjnym wyglądem. W pakiecie z opieką gwarantujemy wysokie wyniki w testach prędkości Google Speed Insights, wysokiej jakości hosting, zniżki na kolejne usługi i udział w gratisach.

Poznajmy się

Adam Adwebs
- developer
Darek Anndar
- developer
Adam AdGents
- Facebook
Michał
- Google