zamówienie

W kilku krokach zamówisz swoją szybką stronę. 

Na podany przez ciebie adres email prześlemy krótki breef którego wypełnienie pozwoli nam przystąpić do pracy. Określisz w nim matrycę strony oraz istotne informacje. Na podstawie breefu UX-designer i grafik przygotują indywidualny, funkcjonalny projekt strony (aby wygląd współgrał z przyjazną architekturą informacji).

website_breef
W breefie opisz swoją wymarzoną stronę

Po wykonaniu strony dostajesz jej kopię w wersji elektronicznej oraz cesję domeny - o ile zakupiłeś ją za naszym pośrednictwem. Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili po upływie 3-ech miesięcy. Rozliczymy się wówczas jak za utworzenie strony odejmując koszty które już poniosłeś. Koszt utworzenia strony to jej wartość podana w ofercie.

Otrzymasz kopię strony

Wybierzesz w zakładce Oferta wygodny dla Ciebie pakiet subskrypcji, przejdź do formularza zamówienia i wyślij wypełnione zamówienie. Otrzymasz od nas fakturę ProForma. Wykonaj pierwszą opłatę lub dokonaj 100% przedpłaty i skorzystaj z GRATISu. W tytule wpłaty podaj swój NIP. Pierwsza opłata wynosi zawsze 3-y krotność stawki subskrypcji. 

website_payment
Skorzystaj z szybkiej, bezpiecznej płatności
Oszczędzaj dzieki przedpłacie

Matryce stron

website_classic
Classic
website1_onepage
Onepage
website1_slider
Slider

Breef